שירותי IT לעסקים

Untitled (550 × 600 px)

שירותי IT לעסקים

IT-Center מורכבת מצוות מקצועי מוביל בתחום טכנולוגיות המידע והמחשוב. במשך מעל 25 שנות פעילות, ליווינו אלפי לקוחות במגזר הציבורי והעסקי והרכבנו עבורם חבילות שירותים התפורה לפי מידותיהם ובליווי צמוד עם יחס אישי. עם טווח רחב של שירותי IT לעסקים, נלווה את הארגון שלך בכל נקודה בתהליך אל עבר טרנספורמציה דיגיטלית.

מגוון שירותי IT לעסקים - כל הכלים לניהול מערכות המידע שלך

בשני העשורים האחרונים, חלו תהפוכות אדירות בתחום פתרונות המחשוב. כיום יותר מתמיד, כל היבטי החיים שלנו מנוהלים בממשקים דיגיטליים ועולם העסקים אינו יוצא דופן. כדי להבטיח שהארגון שלך יוכל ליהנות מכל היתרונות שמציע לך העידן הדיגיטלי – מייעול תהליכים וחיסכון בעלויות ועד להגברת היקף העבודה שלך – חשוב שיעמוד לרשותך צוות מקצועי המתמחה בשירותי מחשוב.

עם טווח רחב של שירותי IT לעסקים, צוות IT-Center מסייע לך להרים מערך ממוחשב הראוי למאה ה-21 ומלווה אותך באופן צמוד בתחזוקה השוטפת ובמתן פתרונות לכל אירוע המתעורר בשטח – מתקלות טכניות ועדכוני מערכת ועד לניהול אירועי אבטחת סייבר, גיבוי ושחזור.
  IT–CENTER

  זה הזמן לגייס צוות שירותי מחשוב מנצח לארגון שלך

  אנו כאן כדי לסייע לך להבטיח מצוינות טכנולוגיות ללא פשרות בכל היבטי הפעילות של הארגון. רוצה ללמוד על מגוון שירותי IT לעסקים שנוכל ליישם עבורך ולקבל הצעת מחיר משתלמת? אנו מזמינים אותך לפנות אלינו כאן לתיאום שיחת ייעוץ ללא עלות בה נכיר את הצרכים שלך לעומק.

  קבל הצעת מחיר וייעוץ חינם: 02-5096473

  פתרונות אבטחת מידע

  אנו מיישמים גישה יזומה להגנת סייבר ב-◦360 שתגן על נתוני הארגון שלך בכל החזיתות.

  ניהול ותחזוקת מערכות מחשוב

  הצוות המקצועי שלנו מלווה אותך באופן צמוד ומוודא שכל המערכות שלך – מתוכניות ייעודיות ופתרונות אבטחה ועד למערכת ההפעלה הבסיסית שלך נותרות עדכניות וכי מיושמים בהם הפתרונות המיטביים לצרכים שלך. בנוסף, המעקב השוטף שלנו מאפשר לנו לזהות מחיקות מידע בזמן אמת ולספק לך מענה מהיר ויעיל מול כל אירוע.

  שילוב מוקפד זה בין מענה מידי מול אירועים בלתי צפויים וליווי יזום ושוטף, מבטיחים כי כל פתרונות המחשוב שלך יתפקדו באופן מיטבי ומספקים לך מערך שירותי מחשוב שמשרתים אותך בטווח הקצר והארוך כאחד.

  שירותי מחשוב מתקדמים בסביבת ענן

  אנו מציעים מגוון שירותים בסביבת ענן יציבה, מהירה ועוצמתית. פתרונות אלו, הכוללים ניהול, תמיכה, גיבוי, אחסון ושחזור נתונים, מאפשרים לך לקבל גישה ליישומים ולמידע שלך מכל מקום ובכל זמן, לשפר את היעילות העסקית ולקבל יתרון תחרותי משמעותי בענף שלך. אנו מבצעים עבורך גיבוי יוםיומי באוטומציה מלאה ומאפשרים לך לשחזר את המערכות שלך לנקודת הפעילות האחרונה אל מול כל אירוע.

  מומחיות גבוהה בניהול פרויקטים מתקדמים

  אנו מביאים עמנו ניסיון רב שנים בהקמת מערכות מחשוב מתקדמות וערוכים לסייע לך לתכנן מערך בכל היקף ולמגוון רחב של צרכים. עם מכלול מקיף של שירותי מחשוב מתקדמים, יחס אישי ומומחיות מקצועית בלתי מתפשרת לכל אורך הדרך, יש לארגון לך כל מה שנדרש כדי להבטיח ביצועים מיטביים.

  IT–CENTER

  אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, וליהנות מראש שקט של מיטב המומחים 24/7!

  לתיאום שיחת ייעוץ: 02-5096473