שירותי אבטחת מידע לעסקים

אבטחת מידע

אבטחת מידע בואו להגן על ה"לב הפועם" של העסק עם חברת IT-CENTER !

בעידן הדיגיטלי והממוחשב שבו אנחנו חיים זורם מידע רב ברשת. עסקים רבים מתקיימים במאה אחוז על מידע דיגיטלי והם מעבירים אותו במייל או באמצעים אחרים בתוך הארגון וגם מחוצה לו. זה נוח, זה יעיל וזה מאפשר לעסקים להתנהל בצורה חכמה, אך עם כל הטוב והשפע שהביא לנו העידן הדיגיטלי, הוא הביא עמו גם איומים, סכנות ונזקים אדירים. כיום יש צורך תמידי להתמודד עם וירוסים, עם באגים, עם מתקפות על בית העסק, עם מעילות, תרמיות, גניבת מידע ואיומים נוספים שרק הולכים ומשתכללים עם הזמן. לא נגזים אם נאמר שבעידן הדיגיטלי בית העסק יכול לסיים את דרכו רק בגלל שמידע חשוב נחשף או נעלם.

אבטחת מידע הוא הענף העוסק בהגנה מפני גישה, שימוש, חשיפה, העתקה או השמדה של מידע, שיבוש מידע, ציתותים ופעולות נוספות מצד גורמי זדוניים.

המידע הוא הלב הפועם של כל בית עסק והנתונים מלמדים כי בכל רגע נתון יש אלפי מפגעים. אבטחת מידע מקצועית תגן על המידע היקר, תשמור על הסודיות, על השלמות ועל הזמינות של המידע בכל רגע נתון.

אנו בחברת IT-CENTER נהיה שומר הראש של בית העסק שלכם. אנו נבחן את הסיכונים השונים שמולם אתם עומדים, נמצא פרצות אבטחה, נעקוב אחרי האיומים המשתנים כל הזמן, נתקין את ההגנות הנדרשות וניתן מענה לכל הסיכונים והאיומים. אנחנו נספק לכם את השקט הנפשי והידיעה שאתם יכולים לפעול בצורה בטוחה ומאובטחת מול הסכנות והאיומים של העידן הדיגיטלי, להמשיך בעבודה, להתפתח, לצמוח ולגדול.

מהם היעדים העיקריים של אבטחת המידע?

סודיות המידע – הגבלה של הגישה אל המידע, חשיפה ושמירה על הפרטיות.

שלמות המידע – הגנה אפקטיבית מפני שינוי המידע במערכות הממוחשבות של בית העסק או הארגון כולל מניעת שינויים באופן זדוני על ידי גורמי חוץ או על ידי העובדים בארגון.

זמינות המידע – שמירה על זמינות המידע בכל המערכות המשמשות את הארגון והבטחה של מידע זמין ונגיש בכל רגע נתון.

התאוששות מהירה והמשכיות – במצבים של נזקים חמורים למידע בשל מגוון סיבות, לאפשר לארגון להתאושש ולחזור לפעילות שגרתית בזמן הקצר ביותר וללא נזקים למידע.

אנו מתחייבים להתאוששות של מאה אחוז בכל מצב של "אסון ונזק" למידע. בתוך שעה עד לארבע שעות נדע לחזור לאותה הנקודה ולאותו המצב כמו שהיה רגע לפני המשבר.

לאיזו עסקים מיועדים שירותי אבטחת מידע?

שירותי אבטחת מידע מיועדים לכל בית עסק ולכל ארגון שיש לו מערכות מחשוב מתקדמות שבהם המחשב ורשת האינטרנט הם כלי עבודה זמינים, נפוצים ויום יומיים. נביא מספר דוגמאות:

הבנקים מחזיקים הרבה מידע פיננסי. פריצה אל מערכות המידע של הבנק עלולה לגרום לשינויים בחשבונות הבנקים, לגניבות של כספים, להעלמה של מידע חשוב ועוד.

עסקים מסחריים מחזיקים קבצים כמו חשבוניות, תעודות משלוח, תזרימי מזומנים, חובות, פרטי המלאי של הסחורה וקבצים נוספים המכילים מידע עסקי. אם חלק מהקבצים האלו ייחשפו לגורמים עוינים או למתחרים, אם הם יימחקו או ייעלמו, הנזק לבתי העסקים יהיה עצום.

משרדים של רואי חשבון עורכי דין, חוקרים פרטיים, רופאים ועוד מחזיקים מידע רב על הלקוחות שלהם וחלה עליהם חובת הסודיות. חשיפת המידע האישי או העסקי של הלקוחות עלולה לגרום להם לנזקים עצומים ולפגוע באמון ובתדמית של בעלי המשרד.

אל תגידו: "לי זה לא יקרה", זה קרה לרבים, זה עלול לקרות גם לכם!

בכל רגע נתון יש מאות אלפי עסקים הנפגעים מפריצות באבטחת המידע שלהם ואיומי הסייבר הולכים ומתרבים. בשנת 2019 פרסמה חברת IBM מחקר מקיף המלמד כי נזקי התקפות הסייבר מגיעים למאות מיליארדי דולרים ועלויות הנזקים זינקו במאות אחוזים רק בשנה הזו.

עסקים רבים, בעיקר עסקים קטנים ובינוניים, אינם מודעים לצורך של אבטחת העסק שלהם. לפעמים זה בגלל תחושת ביטחון מופרזת המאמינה ש"לי זה לא יקרה" מאחר ואנחנו עסק קטן ואנונימי שאינו מהווה יעד פוטנציאלי לפריצות וגניבות ולפעמים בשל סיבות אחרות. אך חשוב לדעת: כל עסק שלא ישקיע משאבים באבטחת מידע, חשוף לסיכונים רבים וכל מתקפה או פריצה למאגרי המידע שלו יכולות לגרום לנזקים בלתי הפיכים ולסיכון קיומי לבית העסק. כל דליפה של מידע עסקי חשוב עלול להביא לבעיות כלכליות שיכולות להוביל גם לפשיטת רגל.

נכון, לא תמיד ארגון קטן מסוגל להשקיע משאבים גדולים ביישום ואחזקה של מערכות אבטחה כמו שמשקיעים הארגונים הגדלים, אבל גם ארגונים ועסקים קטנים חייבים להשקיע בניהול מערכות אבטחה בהתאם לנתונים ולצרכים הייחודיים שלהם.

בעולם הדיגיטלי כל בית עסק חשוף לסיכונים רבים כמו החדרת וירוסים למחשבי העסק, וירוסים שבמקרה הטוב הם יאטו את העבודה ויעמיסו על קווי התקשורת ובמקרה הגרוע הם יעתיקו את המידע, יעבירו אותו לגורמים עוינים או יעלימו אותו.

מתקפה על אתר העסק עלולה להפיל את האתר ולהפסיק את הפעילות העסקית שלו, לפעמים לתקופה קצרה אבל במקרים רבים גם לתקופה ארוכה, ולגרום להפסדים כספיים.

שימוש בנתונים השמורים בבית העסק כמו פרטים של כרטיסי אשראי, מידע עסקי של הלקוחות עלולים להזיק ללקוחות ולפגוע באמון, במוניטין ובתדמית של בית העסק.

המטרה: להיות צעד אחד לפני התוקפים!

חברת IT-CENTER היא חברה מקצועית המספקת שירותי מחשוב ואבטחת מידע. אנו מתעדכנים כל הזמן בשינוים ובהתקדמות הטכנולוגית בתחומים אלו כדי להיות תמיד צעד אחד לפני התוקפים.

אנו "תופרים" לכל בית עסק חליפה אבטחה מותאמת ואישית. אנו לומדים את נקודות התורפה של בית העסק או הארגון, מאבחנים ומאפיינים את הצרכים העסקיים ונותנים מענה מקצועי מהיר ויעיל ופתרונות מתקדמים לכל הסיכונים הרלוונטיים.

המטרה שלנו היא אחת, למנוע מצב שבו אתם מגלים שהמידע היקר אבד, נגנב או נחשף לידיים זרות.

אל תגידו לי זה לא יקרה, פנו עוד היום למומחים של IT-CENTER כדי להגן על העסק שלכם.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

מהן המטרות של אבטחת המידע לעסק?

המטרות הן שמירה על סודיות המידע, שמירה על שלמות המידע, על זמינות המידע בכל רגע נתון ועל התאוששות מהירה ממשברים שתאפשר לבית העסק לחזור במינימום זמן לשגרה ולתפקוד הרגיל.

אילו עסקים נדרשים לאבטחת מידע?

אין כמעט עסק שאינו זקוק לאבטחת מידע כולל עסקים קטנים. מדי יום נפרצים אינספור עסקים העלולים להגיע לפשיטת רגל בעקבות הפריצה. אבטחת מידע מתאימה לבנקים ולגופים פיננסיים, לעסקי מסחריים ולמשרדים של עצמאים המחזיקים מידע אישי וסודי על הלקוחות שלהם.

למה כדאי לבחור בחברת IT - CENTER?

חברת IT-CENTER צברה ידע, ניסיון רב ואינספור לקוחות מרוצים. אנו מתעדכנים כל הזמן בשינויים ובהתקדמות הטכנולוגית בתחום ותופרים חליפת אבטחה אישית לכל בית עסק בהתאם לצרכים הייחודיים שלו. אנו מחויבים לפתרון ולמענה מהיר לכל תקלה.

5/5 - (2 votes)
דילוג לתוכן