אודות

28380279

אודות IT-Center

מחויבות ללקוח 100%
התאמה אישית 100%
שביעות רצון 100%

חברת IT-Center מספקת שירותי מחשוב לעסקים בפריסה ארצית רחבה מאז 1996. תחת קורת גג אחת, אנו מספקים לארגונים את כל פתרונות המחשוב הנדרשים עבורם. משירותי ענן לעסקים ועד לתמיכה שוטפת ביישומים שלך – אנו פועלים בכל המישורים כדי לשמר רציפות עסקית, ביצועים מיטביים, ייעול תהליכים וצמצום עלויות.

IT–CENTER

מענה רב תחומי למערכות המחשוב בארגון
במשך מעל ל-14 שנים, ליווינו בעלי מקצועות חופשיים ועסקים גדולים כקטנים בכל רחבי הארץ ובנינו עבורם מעטפת שירותים מותאמת אישית המכסה את כל הצרכים שלהם. לכל אורך תקופת השירות, אנו מספקים לך תמיכה בזמינות גבוהה, מענה מהיר לתקלות ושירות ברמת בוטיק.

קבל הצעת מחיר וייעוץ חינם: 02-5096473

אבטחה מקיפה למשאבי הארגון שלך

מתוכנות אנטי וירוס מתקדמות, דרך בדיקות חדירות יזומות למערכות המידע ועד להדרכת צוות העובדים כיצד להתמודד עם ניסיונות מתקפת סייבר, יש לך כתובת מקצועית שמסייעת לארגון שלך להגן על עצמו מפני איומי הסייבר הגוברים בכל החזיתות.

שירותי ענן לעסקים

IT-Center מתמחה בפתרונות מבוססי סביבת ענן לגיבוי ושחזור נתונים. הכלי החכם שלנו מאפשר סנכרון מלא עם כל פתרונות הדרייב הקיימים שלך ומספק גיבוי עוצמתי ומוצפן על שני שרתים במקביל. במידת הצורך, נלווה אותך בהתוויית תוכנית התאוששות מאסון שתאפשר לך לשחזר נתונים אבודים במסגרות זמן מינימליות לחזור לשגרה במהרה.

רציפות עסקית בראש סדר העדיפויות

לא משנה איזו חבילת שירותי ענן לעסקים תיבחר עבור העסק שלך, אנו מציבים את המשכיות הפעילות הרציפה שלך בראש סדר העדיפויות. אנו פוקחים עין על המערכות שלך בכל עת ומעדכנים אותך על כל שינוי בלתי צפוי או פעילות חשודה על מנת שנוכל לתת מענה לכל תקלה במהירות מרבית.

תמיכה בכל המערכות שלך

כחלק מהשירות, עומד לרשותך Help Desk המעניק תמיכה בזמן אמת ומענה מידי לתקלות. תוכנות ייעודיות מאפשרות לנו לנטר את הרשת שלך באופן מתמיד ולספק לך התראות מונעות ופתרונות תמיכה מרחוק במידת הצורך.

בנוסף, אנו מספקים תמיכה בכל מוצרי מיקרוסופט וגוגל ובמגוון רחב של תוכנות ייעודיות לעסקים.

רוצה ללמוד עוד על השירותים שלנו? 02-5096473

דילוג לתוכן