התאוששות מאסון פתרון DR

DIsaster recovery. Data loss prevention. Server room on background.

פתרון DR – בואו לעשות "ביטוח חיים" לעסק שלכם

פתרון DR זו תכנית להתאוששות מאסון. בעידן הטכנולוגי המוכנות של הארגונים להתאוששות מאסון היא אינה אופציה, אלא הכרחית, והיום יותר מתמיד!

מחקרים רבים מלמדים כי רוב הארגונים, החברות ובעלי העסקים אשר חוו פגיעה מהותית בשירות לא מצליחים להתאושש במהירות והאנליסטים מעריכים כי הנזק הנגרם להם כתוצאה מאובדן נתונים או כתוצאה מהשבתת העסק מוערך בעולם בארבעים מיליארד דולר.

פתרון DR יבטיח לכם את המשך אספקת השירותים והמשכיות עסקית גם כאשר מתרחשת תקלה או אירוע חמור כמו וירוס קטלני, נפילת חשמל, שריפה, נזקי מזג אוויר, סייבר, התקפת טרור ועוד.

שיבושים ותקלות עלולים להתרחש בכל בית עסק, חברה או ארגון, אך הודות למומחיות שלצוות העובדים בחברת It-Center , אתם תיהנו משחזור נתונים מהיר, מפתרון גיבוי מותאם ושחזור נתונים מהיר. אנו נספק לכם הגנה אופטימלית בהתאמה אישית ומתחייבים לשחזר את הנתונים בדיוק כמו שהיו רגע לפני האירוע בתוך שעה עד לארבע שעות.

פתרון DR – כל מה שחשוב לדעת!

DRזהו מושג שמשמעותו בעברית היא התאוששות מאסון.

המושג אסון במערכת המחשוב מוגדר כהפסקת התפקוד של תשתיות הארגון כתוצאה מסיבות שונות כמו מתקלה עצמונית, תקלה ממקור חיצוני או תקלה שמקורה אנושי.

תקלה טכנית עצמונית יכולה להתרחש בשל תקלה ברכב אלקטרוני כמו בזיכרון, בלוח אם, בדיסק הקשיח, בספק הכוח, במעבד, בשל כשל בנתב, נתק בכבל התקשורת, סוויצ', חומת אש, תקלה ברשת האינטרנט ועוד.

אסון כתוצאה ממקור חיצוני עלול להתרחש בשל שריפה, הצפת מים, רעידת אדמה, פיצוץ גז, התמוטטות מבנה, פגיעת ברק, נפילת מטוס, תאונה שבה מעורב רכב, פגיעת ברק, סופה, טורנדו, הפצצה, פגיעת טיל ועוד.

אסון שמקור בטעות אנוש יכול להתרחש בשל טעות אנוש, חבלה, חדירת וירוסים, גניבה, שוד, תקלה מכוונת ועוד.

במאה העשרים ואחת כאשר בתי העסק תלויים יותר ויותר בזמינות של מערכת המחשוב הם פחות גמישים לזמני השבתה. אומנם, יש פתרונות גיבוי אשר מאפשרים לשחזר מידע שנפגם או נמחק, אך הם עלולים להימשך זמן רב והם אינם מאפשרים המשכיות עסקית מיידית. בשונה מאמצעי גיבוי אלו פתרון DRמצמצם עד למינימום את זמן ההשבתה והתאוששות של בית העסק או הארגון.

שימוש בטכנולוגיית ענן הוא פתרון מצוין שיעניק לכם המשכיות עסקית בכל תקלה ובכל תרחיש אפשרי של אסון. בעבר שירותי התאוששות מאסון היו יקרים מאוד לארגונים, אך כיום שירותי הענן מאפשרים לכל בעל עסק וארגון להגן על המידע ועל מערכות המחשוב בעלות סבירה ולהתאושש ממצבים כמו שריפה, הצפה, אובדן מידע, חבלה ועוד, בקלות ובתוך זמן קצר.

פתרון DR מבטיח התאוששות מהירה, שחזור של מקסימום מידע ודרך לעבור את המשבר במהירות, אפילו בלי שהלקוחות שלכם ירגישו. פתרון DR מתמקד בתהליכים, במדיניות ובנהלים אשר מקצרים את זמן ההתאוששות של התשתיות הטכנולוגיות החיוניות לפעילות של בית העסק או הארגון.

לאחר שפתרון ה– DRשלכם הוקם, יש צורך לדאוג לתחזוקה שוטפת. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהמערכת פעילה, מעודכנת ומבטיחה התאוששות מהירה.

בעבר פתרון התאוששות מאסון אומץ בעיקר על ידי ארגונים גדולים, אך בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים קטנים ובינוניים מבינים את החשיבות של התוכנית להתאוששות עסקית מהירה ויצירת אסטרטגיה נכונה להתאוששות מאסון. פתרון לעסקים קטנים ובינוניים נתפר בהתאמה אישית וביחס סביר של עלות מול תועלת.

פתרון DR עם It-Center – עושה את ההבדל בין הצלחה לאכזבה!

במקרה של אובדן מידע או כל כשל אחר, אנחנו נדע לבצע התאוששות מהירה. הגיבויים האוטומטיים והמענה שאנו מבצעים מבטיחים זמני התאוששות קצרים במיוחד ושחזור נתונים בזמן מינימלי במטרה לחסוך לכם כסף, זמן ומשאבים נוספים.

אנו מספקים גיבוי בענן וגיבויים נוספים יעילים שיביאו אתכם לנקודת ההתאוששות בתוך פרק הזמן הקצר ביותר. בכך תצליחו לצמצם את הנזקים הפוטנציאליים, לצמצם הוצאות לא מתוכננות ולמנוע פגיעה במותג ובתדמית של בית העסק, החברה או הארגון.

אסון במערכת המחשוב והשבתה ממושכת של הענקת שירותים ללקוחות עלולה לפגוע בתדמית בית העסק ולגרום לאובדן לקוחות. כאשר מדובר על חברות גדולות ומפורסמות, פעמים רבות ההשבתה זוכה לסיקור עיתונאי בעיתונים וגם ברשתות החברתיות ומביאה לפגיעה במוניטין.

אל תתנו לזה לקרות! רק חברה מקצועית ומיומנת תבטיח לבעלי העסקים, גדולים וקטנים, את המשכיות הפעילות העסקית בכל מצב, בלי לחשוש שאסון או כל תקלה יוביל להשבתה של פעילות העסק, לנזק תדמיתי, לפגיעה במוניטין ולהפסד כספי.

צרו קשר עוד היום, כדי להבטיח שהפרעה מכל סוג שהוא לא תפגע ולא תשפיע על העסק שלכם.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

5/5 - (5 votes)