שירותים

IT–CENTER

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, וליהנות מראש שקט של מיטב המומחים 24/7!

המושג ענן הוא מושג מטאפורי המבוסס על הצורה הגרפית שבה מתארים את הרשת בתרשימי זרימה. במציאות, העננים נמצאים בשמיים, הם יכולים להיות בגוונים ובצורות שונות, אך בכל פעם שנישא עינינו לשמיים הם יהיו שם.

כל בית עסק חייב מצלמת אבטחה. הנתונים לא מעודדים. ההפסדים הנגרמים לבתי עסקים בעקבות גניבות או פריצות עומדים על כעשרה אחוז מהמחזור ולפעמים אפילו יותר.

שירותי ה – IT כוללים נושאים רבים כמו תכנון מערך של מחשוב ותקשורת, התקנת התוכנות המתאימות, תחזוקת מחשבים, אבטחת מידע, גיבוי בענן ועוד.

מערכת מידע היא תוכנה או אוסף של תוכנות המאפשרות לנהל את המידע בצורה ממוחשבת ומסודרת.

כיום נדמה כי אין כמעט ארגון או בית עסק המתנהל ללא רשת תקשורת. כל בית עסק העושה שימוש בשירותי מחשוב זקוק לשירותים מקצועיים של תמיכה וניהול רשתות.

בעידן הדיגיטלי והממוחשב שבו אנחנו חיים זורם מידע רב ברשת. עסקים רבים מתקיימים במאה אחוז על מידע דיגיטלי והם מעבירים אותו במייל או באמצעים אחרים בתוך הארגון וגם מחוצה לו

שירות של אופיס 365 לעסקים משלב את כל כלי הארגון הנדרשים לעסקים כמו שירותי דואר, פתרונות ענן וכלים נוספים העוזרים לייעל את העבודה בארגון.

אנטי וירוס הוא מוצר חובה על המחשב שלכם. אם ברגע זה לא מותקנת על המחשב תוכנת אנטי וירוס, רבים הסיכויים כי כבר יש לכם במחשב סוג מסוים של וירוס ואתם חשופים

פתרון DR זו תכנית להתאוששות מאסון. בעידן הטכנולוגי המוכנות של הארגונים להתאוששות מאסון היא אינה אופציה, אלא הכרחית, והיום יותר מתמיד!