אופיס 365

אופיס 365 גוגל

אופיס 365 – כדי לייעל את עבודת המשרד!

שירות של אופיס 365 לעסקים משלב את כל כלי הארגון הנדרשים לעסקים כמו שירותי דואר, פתרונות ענן וכלים נוספים העוזרים לייעל את העבודה בארגון.

בעזרת שירותי Office 365 בענן ניתן לקבל נגישות וזמינות מכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר.

Office 365 מספק את כל יתרונות הדואר שהכרת עד היום בתוכנת האאוטלוק וחוסך באחזקת שרת דואר פיזי במשרד, בעלות רישיונות, באנטיוירוס, אלפסק, בביצוע גיבוי מיילים, בחשמל וכו'.

השירות אופיס 365 לעסקים מגיע עם רישוי, אבטחת מידע ושרת אנטי ספאם. השירות מורכב ממספר חבילות ואפשר להתאים אותו לצרכים הייחודים של כל ארגון.

אופיס 365 – סקירה קצרה על השירותים הפופולאריים

שירות צ'אט ארגוני מתקדם עבודה בשיתוף קבצים ומסכים, ניהול שיחות בווידאו ובאודיו עם עמיתים לעבודה וכלים נוספים המשפרים את הפרודוקטיביות של עבודת הצוות.

One Driveאחסון של קבצים בענן המאפשר צפייה בקבצים מכל מכשיר בכל מקום, אפשרות לראות את השינויים שמבצעים אחרים בזמן אמת בקובץ הוורד ואפשרות לעבודה משותפת על הקבצים, כולל אפשרות לשיתוף מתוך היישום.

אחסון ב– One Drive מאפשר לעבוד במצב לא מקוון בקבצים, אך ברגע שתתחברו לאינטרנט, הגרסה החדשה תעלה באופן אוטומטי לאחסון שלכם ותישלח לכל מכשיר מחובר אחר.

תיבת דואר בענן הכוללת לוח שנה, אנשי קשר, פתקים, סנכרון מלא מכל מחשב ללוח השנה, לאנשי הקשר ולתיבת הדואר בענן בין כל משתמשי הארגון. עם אופיס במייל, סיומת המייל תהיה הדומיין של בית העסק וכל עובד יכול לקבל תיבת דואר משלו בארגון.

הוספת קישורים לקבצים כאשר הקובץ מאוחסן בענן של אופיס 365, במקום לצרף את הקובץ תוכלו להוסיף את הקישור לקובץ בענן. Outlook יעניק באופן אוטומטי הרשאת עריכה לאנשים שאליהם אתם שולחים את הקבצים במייל. בכל רגע נתון תוכלו לשנות את ההרשאות.

אפשרות למענה מקוון בדוא"ל בלי לפתוח אותו חלונית הקריאה ב – Outlookתאפשר להציג בתצוגה מקדימה את תוכן הדואר האלקטרוני, להקיש על השב ולשלוח את התגובה.

שירות Teams מייצר סביבת עבודה שבה תוכלו לערוך פגישות מקוונות, שיחות ועידה, פגישות אישיות, לנהל ערוצי צ'אט שונים, לשתף קבצים ומסמכים ולעבוד עם אפליקציות עסקיות באופן מאובטח מכל דפדפן אינטרנט מעודכן במחשב המחובר לאינטרנט.

עם שירותי Teams אפשר לרכז את כל האנשים הרלוונטיים ולאפשר לכל אנשי הצוות לגשת למסמכים, לכלים חשובים, לעיין בנתונים ולקבל עדכונים מהיישומים שבהם אנשי הצוות משתמשים מדי יום. באופן הזה כל התוכן, כל הכלים, כל האנשים וכל השיחות יהיו זמינים בכל סביבת עבודה של אנשי הצוות.

מערכת CRMמערכת ייחודית לניהול קשרי לקוחות המאגדת את כל כלי הניהול הממוחשבים תחת מעטפת אחת. המערכת מציגה תמונה עדכנית ומלאה על פעילות העסק ועל הלקוחות בכל רגע נתון. המערכת נועדה לשפר את השירות ואת איכות היחסים בין העסק לבין לקוחותיו ולהעניק לאנשי ההנהלה ולאנשי המכירות כלים משופרים כדי לייעל את התהליכים בארגון.

SharePoint זו פלטפורמת שיתוף של מיקרוסופט, הדומה ל– Google Drive . זוהי סדרה של מוצרים המיועדים לשיתוף משאבי ידע בין אנשי הצוות כמו מאגר קבצים משותף, בלוג, אפשרות לעבוד יחד על קבצים, להחליף נתונים, לתקשר ביניהם ועוד.

אופיס 365 – בואו להכיר את כל היתרונות!

אבטחה שירותי אופיס 365 לעסקים מאוחסנים בחוות שרתים מאובטחת של מיקרוסופט ומספקים נפח תעבורה גדול ומהיר. האבטחה הפיזית מבוססת על ניטור במשך עשרים וארבע שעות של מרכזי הנתונים, רשתות מופרדות והפרדת תפקידים בין אנשי הצוות בעלי הגישה למערכות. כל הכוננים ורכיבי החומרה הנמצאים כפגומים עוברים תהליך של מגנוט והשמדה.

רמת האבטחה של שירותי הדוא"ל בענן גבוהים מפתרונות אבטחה אחרים המוצעים לבתי עסקים שאין להם אפשרויות תקציביות לאבטח כראוי את המערכת. ובנוסף, פתרון הצ'ט העסקי בשילוב אופיס 365 יספק אבטחה ברמה הגבוהה ביותר עבור הערוצים, עבור הצ'אטים, הקבצים ועוד.

נפח אחסון – בשירותי הענן של מיקרוסופט אפשר לקבל תיבות דואר גדולות עם נפחי אחסון גבוהים אשר ברוב הפעמים מספיקים לרוב המשתמשים. במקרה הצורך אפשר לרכוש נפחי אחסון נוספים בעלויות נמוכות.

זמינות והמשכיות עסקית – במקרה של כשלים ותקלות בחומרה או בתוכנה או תקלות תקשורת בחדרי השרתים המקומיים, שירותי הענן יעניקו שרידות גבוהה ואופציה לעבוד מכל מקום ובכל זמן ללא תלות במחשבים ובחדרי השרתים במשרד.

ניהול רישוי – ניהול רישיונות תוכנה עלול להיות כאב ראש לבעלי עסקים קטנים. אחד העובדים, לדוגמה, עשוי להשתמש בגרסה אחת של התוכנה בעוד שעובד אחר ישתמש בשדרוג של אותה גרסה, עובדה העלולה לגרום לבעיית תאימות. בשירותי דוא"ל בענן כל העובדים יקבלו את אותו השדרוג בו זמנית והשירותים כוללים את כל הרישיונות והאישורים הנדרשים.

חברת It-Center מסייעת ללקוחות באפיון סביבת העבודה ובמעבר לסביבת עבודה של אופיס 365. צוות המומחים שלנו ידע לבנות לכל בית עסק את התוכנית המתאימה בהתאם לדרישות העסקיות והטכנולוגיות הייחודיות.

4.3/5 - (3 votes)
דילוג לתוכן