שירותי מחשוב ענן לעסקים

מחשוב ענן

מחשוב ענן – להפוך כל משרד לזמין, נגיש ובטוח עם אפשרות לעבוד בכל רגע ומכל מקום!

המושג ענן הוא מושג מטאפורי המבוסס על הצורה הגרפית שבה מתארים את הרשת בתרשימי זרימה. במציאות, העננים נמצאים בשמיים, הם יכולים להיות בגוונים ובצורות שונות, אך בכל פעם שנישא עינינו לשמיים הם יהיו שם. כמטאפורה, הדימוי לענן הוא דימוי מדויק. הענן נמצא בכל מקום, והוא גבוה בשמיים, אף אחד לא יוכל לגשת אליו או לגעת בו, המידע שלכם שמור ומוגן ברמות הגבוהות ביותר, אבל אתם תוכלו להשתמש בו מכל מקום.

ה"ענן" הוא מחסן המידע שלנו, הוא אינו נמצא בתוך המחשב הפרטי שלנו, אלא בחוות שרתים מרוחקת ומוגנת המאחסנת את כל המידע תמורת תשלום. הגישה אל המחסן אפשרית מכל מקום באמצעות האינטרנט, ולכן אינה מחייבת אתכם להשתמש רק במחשב שלכם.

שירותי ענן הם המילה האחרונה בתחום הקדמה הטכנולוגית. זהו פתרון אחסון שנולד כתוצאה מהכמויות האדירות של המידע המצטברות במחשבים הפרטיים והעסקיים. כמויות המידע גדלות מיום ליום עד שכבר אי אפשר לאחסן אותם בזיכרון הרגיל של המחשב, גם אם הרחבתם אותו כמה וכמה פעמים. המידע הרב מכביד על המחשב, תוקע אותו, מקשה על ביצוע פעולות שגרתיות וקבלת שירותים ועדיין לא אמרנו מילה על הגנת המידע.

נסו להיזכר מה היה לפני שני עשורים כאשר כל המידע היה מאוחסן על גבי המחשב הפרטי. כאשר התעוררה תקלה טכנית במחשב, לא אחת איבדנו את כל התכנים הדיגיטליים. כאשר אתם רוכשים שירותי מחשוב ענן, המידע שלכם יהיה מוגן ומגובה כל הזמן.

אל תוותרו ואל תישארו מאחור! זקוקים לשירותי מחשוב ענן, בואו לבחור בחברה אמינה, בעלת ניסיון רב ומוניטין שתעניק לכם שירות יעיל ומסור ואבטחת מידע רצינית!

שירותי מחשוב ענן עם IT- CENTER יעניקו לכם טכנולוגיית מחשוב חדשנית וסביבת עבודה מתקדמת!

  • מחשוב ענן מאפשר לכם להפעיל שירותי אחסון מידע בענן במהירות ובאופן ידידותי למשתמש.
  • שירותי מחשוב ענן מעניקים לכם חיסכון בעלויות. אין צורך לרכוש ולתחזק חומרה, אין צורך לרכוש ולתחזק תוכנה, אין צורך להעסיק כוח אדם ולהפעיל ציוד רב.
  • אין צורך להשקיע במנגנונים לרציפות עסקית ובתוכניות להתאוששות מאסון, כל המידע שלכם מאוחסן ומוגן בענן.
  • מחשוב ענן מאפשר לכם נגישות וסביבת עבודה גלובלית. תוכלו לגשת אל המידע המאוחסן מכל מקום בעולם, בכל זמן ומכל מכשיר, מהמחשב המשרדי, מהמחשב הנייד, מהטלפון החכם או מהאייפוד.
  • גמישות מחשוב ענן מאפשר לכם גמישות בשימוש משאבים. אתם יכולים להגדיל או להקטין משאבים ושירותי מחשוב ענן בהתאם לדרישות ולצרכים הנוכחיים שלכם!
  • יכולות השמירה של כמויות המידע הן בלתי מוגבלות, הן בכמות החומר והן בהיסטורית הנתונים.
  • מחשוב ענן מאפשר לכם להפנות את כל המשאבים ואת הזמן הפנוי לעסק, לשיווק שלו ולשירות. אינכם צריכים להשקיע משאבים בתחזוקת IT, את הזמן הפנוי תוכלו להשקיע בפיתוח מוצרים יישומים ושירותי שיעניקו לכם יתרונות בשוק שבו אתם פועלים.

בואו להכיר שלושה שירותים של שירותי ענן

השירות הבסיסי הוא התשתית. בשירות זה מקבל המשתמש שטח אחסון בענן שבו הוא יכול לשמור את המידע ולגבות את הקבצים בלי להזדקק לכונן קשיח, כמו שהיה עד כה.

השירות השני הוא פלטפורמה המאפשרת להריץ או לפתח יישומים בלי להשקיע בנפרד בתוכנות הבסיס הנדרשות לכך. את התשתיות הוא שוכר באופן וירטואלי מספק הענן.

השירות השלישי הוא אספקת תוכנה. אין צורך להתקין על המחשב תוכנות, בעת הצורך אתם יכולים להשתמש בתוכנות אלו דרך הענן של הספק.

למי זה מתאים?

למשתמשים ביתיים אשר נדרשים לשירותים כמו גיבוי קבצים ודואר אלקטרוני, למשתמשים שמערך המחשוב שלהם קטן ופשוט יחסית הכולל מחשב שולחני או רשת מקומית.

לעסקים קטנים או בינוניים המחזיקים מספר קטן יחסית של עובדים בעלי מערך מחשוב פשוט, לעסקים אשר נדרשים לשרת דואר אלקטרוני ושרתים אפליקטיביים מסוגים שונים כמו גיבוי או שירותים תשתיתיים.

לארגונים גדולים המחזיקים מערך מחשוב מורכב עם ריבוי של רשתות תקשורת ושרתים ומגוון אפליקציות ויישומים.

למעשה, כל עסק זקוק לשירותי מחשוב ענן ברמה כלשהי וככל שהיקף הפעילות של העסק גדול יותר, כך הדרישות והצרכים שלו גדולים יותר ומגוונים יותר.

בIT- CENTER אתם נהנים משירות מהיר ויעיל ומהידיעה שאתם בידיים הטובות ביותר של מיטב המומחים 24/7

בעולם המתקדם שירותי ענן לעסקים וגם לאנשים פרטיים הם צורך בסיסי. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל סביבת עבודה חדשנית אשר אורזת לכם את כל המשרד בלחיצת כפתור אחד.

אנו מחויבים לשירות אישי ולתמיכה עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע, ללא המתנה. צוות העובדים מורכב מאנשי מקצוע מעולים, בעלי ידע וניסיון רב ועם המון רצון לעזור.

מחויבים לאבטחת המידע שלכם. גיבוי המידע מתבצע על גבי שרתים אמינים וחזקים. הודות לכך אנו יכולים לשחזר את המידע בכל רגע ומכל מקום.

נדע לאבחן עבורכם את צורת האחסון היעילה והבטוחה ביותר ובמחירים האטרקטיביים ביותר.

נוכל לסייע לכם בשמירה על כל המידע, כולל מידע מסווג וסודי אשר שייך לבית העסק שלכם.

בכל מצב של תקלה, משבר או אסון המתרחשים במערך המחשוב שלכם, נוכל להעניק לכם פתרון של מאה אחוז בתוך שעה עד למקסימום ארבע שעות. בתוך זמן קצר נוכל לשחזר את כל המידע ולהגיע לאותו המצב בדיוק כפי שהיה רגע לפני התרחשות התקלה.

צרו אתנו קשר כבר עכשיו! אנו מספקים מגוון רחב של שירותי מחשוב, פתרונות כמו אבטחת מידע, תחזוקת שרתים, התקנת כל אמצעי המחשב, התקנת מצלמות ושירותים נוספים.

מה היתרונות של מחשוב ענן?

למחשוב ענן יש יתרונות רבים כמו חיסכון בעלויות, נגישות וזמינות מכל מחשב ומכל סביבת עבודה ואפשרות להתאוששות מהירה. כאשר מתרחשת תקלה חמורה או אסון במערכת המידע, כל המידע שלכם מוגן ומאוחסן בענן ועוד.

למי מתאים מחשוב ענן?

מחשוב ענן ברמות שונות מתאים לכל בית עסק, גם לעסקים קטנים או גדולים, לכל ארגון וגם למשתמש הביתי. ככל שהיקף הפעילות גדול ומגוון, כך יש צורך בגיבוי בענן בהתאם לצרכים הייחודיים.

מה זה מחשוב ענן?

הביטוי ענן הוא ביטוי מטאפורי למחשבים ולשרתים המאחסנים ושומרים על כל המידע היקר. וכמו שהענן נמצא בכל מקום, כך גם הגישה אל מחסן המידע אפשרית מכל מחשב ומכל מקום ומתבצעת באמצעות רשת האינטרנט.

5/5 - (4 votes)