התקנת מצלמות אבטחה לבית העסק

מצלמות אבטחה לבית העסק

מצלמות אבטחה לבית העסק – כי עסק בטוח הוא עסק מצליח!

כל בית עסק חייב מצלמת אבטחה. הנתונים לא מעודדים. ההפסדים הנגרמים לבתי עסקים בעקבות גניבות או פריצות עומדים על כעשרה אחוז מהמחזור ולפעמים אפילו יותר.

האם ידעתם ש

לפי נתוני משטרת ישראל בכל עשר דקות מתבצעת פריצה לבית עסק בישראל,

מחצית מהגניבות נעשות על ידי העובדים,

שליש מהגניבות מתבצעות על ידי הלקוחות.

אך הבשורה הטובה: בעזרת מצלמות האבטחה קל יותר להגן על העסק. מצלמות האבטחה מהוות אמצעי הגנה והרתעה מפני מקרים שונים, מפני פריצות וגנבות, מפני השחתת רכוש, מפני גניבות המתבצעות על ידי לקוחות ומפני הגניבות המתבצעות על ידי העובדים.

אם יש לכם בית עסק ועדיין לא התקנתם בו מצלמות אבטחה, אל תמתינו יום נוסף כדי שלא יהיה מאוחר מדי.

פנו אל IT-CENTER עוד היום! צברנו ניסיון וידע רב, התקנו כבר את כל סוגי המצלמות לאינספור לקוחות מרוצים. אנו ניפגש אתכם, נבדוק את הצרכים שלכם ונבצע את ההתקנה ברמה גבוהה ובאיכות ללא פשרות!

למה חשוב להתקין מצלמות אבטחה?

התקנת מצלמות אבטחה ממתגת את בית העסק ומציגה אותו כבית עסק יוקרתי ועדכני. כאשר אנו שומרים על בטיחות בית העסק אנו מונעים כניסה של גורמים לא רצויים, העובדים וגם הלקוחות מרגישים מוגנים ובטוחים.

התקנה של מצלמות אבטחה תסייע לשמירה של כל הסחורה ושל כל הפריטים בעלי הערך בעסק שלכם. לעתים רק הידיעה על הימצאות מצלמות אבטחה תוכל להרתיע עובדים, לקוחות וגנבים פוטנציאליים מביצוע הגניבה.

בשעת הצורך, התיעוד של המצלמות יוכל לסייע בחשיפת הגנבים ובתיעוד הליכים משפטיים.

התקנה של המצלמות תגן על המידע הרגיש של בית העסק. גניבה או חשיפת המידע לעיניים זרות עלולה לגרום לפגיעה חמורה בעסק, להביא לנזקים כספיים רבים ולעתים אף לפשיטת רגל.

צו רישוי עסקים דורש מבעלי עסקים מסוימים, כמו למשל עסקים שבהם נמכרים משקאות אלכוהוליים, להציב מצלמות אבטחה בעסק.

מצלמת האבטחה תסייע לכם לעקוב אחרי העובדים. תוכלו לוודא שהשירות שאותו מעניקים העובדים ללקוחות מתבצע בהתאם לנהלים ולדעת שגם כאשר אתם לא נמצאים במשרד, העובדים ממשיכים לעבוד כרגיל.

מצלמות אבטחה יאפשרו לכם לדעת בכל רגע נתון מה קורה בעסק שלכם.

מצלמות אבטחה בעסק עשויות גם לייעל את השיווק והשירות. באמצעות הנתונים הסטטיסטיים שהמצלמות אוספות תוכלו לעקוב אחרי התנועה של הלקוחות, לראות היכן הם מתעכבים יותר, כמה זמן הם מתעכבים על יד כל מוצר, כמה לקוחות נמצאים בבית העסק בכל יום או בכל שעה, מתי נוצר עומס, מתי התורים ארוכים מדי ועוד, ובהתאם לכך לתכנן את כוח האדם כדי לייעל את השירות ואת השיווק.

לסיכום: מצלמות אבטחה מתאימות לבתי עסקים, בתי מגורים, משרדים ועוד. מצלמות האבטחה יאפשרו לכם למנוע גניבות, להגביר את הבקרה על העובדים ולייעל את השיווק והשירות.

צרו קשר עם ' IT-CENTER כי לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם בהתאם לצרכים, לנתונים ולתקציב!

מבט מהיר על הסוגים השונים של מצלמות האבטחה

את הסוגים השונים של מצלמות האבטחה נוהגים לחלק לפי מספר קריטריונים.

בהתאם לסוג התקשורת שלהן, מצלמות קוויות ומצלמות אלחוטיות.

מצלמות קוויות הן מצלמות הפועלות על תשתית של כבלים או סיבים אופטיים והתשדורת של האותות שלהם מועברת אל מערכת הקלטה. מצלמות אלחוטיות הן מצלמות הפועלות על סוללה או פאנל סולארי צמוד והן מעבירות את אותות הווידאו באמצעות רשת האינטרנט .

קריטריון נוסף הוא חלוקה לפי סוגי התצורה של המצלמה כמו מצלמות כיפה, מצלמות צינור, מצלמות גוף, מצלמות נסתרות, מצלמות ממונעות ועוד.

אפשר לחלק גם את המצלמות בהתאם לצורך השימוש, לשימוש חיצוני או פנימי. מצלמות לשימוש חיצוני מתאימות לשימוש גם בתנאי אקלים קשים כמו שלג, סופות חול, לחות אבק ועוד.

חלוקה בהתאם לסוג הטכנולוגיה של המצלמה מצלמות אנלוגיות, מצלמות אנלוגיות HD מצלמות דיגיטליות IP

מצלמות אנלוגיות: מצלמות אנלוגיות נחשבות למצלמות מהדור הישן. הן פועלות על תשתית שלכבלים קואקסיאליים, הן משדרות באיכות גבוהה, אך הן דורשות תשתית פיזית של כבלים.

מצלמות אנלוגיות HD: הם מצלמות מהדור החדש שיצאו לשוק בשנת 2014 , הדור הראשון של המצלמות האנלוגיות HD היה באיכות של 1.3MP וכיום זה מגיע עד 8 מגה פיקסל, היתרון הגדול של המצלמות האנלוגיות HD שהתשתית זהה לחלוטין לתשתית הכבלים שהיו עובדים במצלמות האנלוגיות.

מצלמות דיגיטליות IP: מצלמות מצטיינות המתאימות לצפייה ושימוש מרחוק. מצלמות IP משדרות את הנתונים על גבי רשת האינטרנט ומאפשרות צפייה בצילומים ממספר מחשבים בו זמנית, בהתאם לסוג המצלמה הנבחר.

איך לבחור מצלמת אבטחה?

בשלב הראשון יש להגדיר את האיומים ואת הפתרונות הנדרשים.

בשלב השני יש לאפיין את תנאי הסביבה. האם הסביבה שבה תותקן המצלמה היא סביבה פנימית או סביבה חיצונית. האם באזור יש תנאי מזג אוויר ייחודיים הדורשים התייחסות, מהן אפשרויות התשתית להעברת המתח ואותות הווידאו, האם יש תשתית קיימת, האם ליצור תשתית באמצעות כבלים קואקסיאליים, באמצעות רשת האינטרנט ועוד.

בשלב השלישי יש לאפיין את תנאי התאורה, תאורה חלשה, בינונית, תאורה אחורית, תאורה לטווח קצר או ארוך ואת סיכויי הסנוור ביום ובלילה.

בשלב הרביעי יש לאפיין את מערכת הצילום ואת מערכת הקלטות הווידאו. בשלב זה יש לבחור את סוג המצלמה, את תצורת המצלמה, את מיקום המצלמות, להגדיר את מערכת ההקלטה, את נפח ההקלטה ועוד.

בשלב החמישי מומלץ לבדוק את אפשרות השימוש באפליקציה שתותקן על גבי הטלפון החכם.

בחירה נכונה והתקנה מקצועית של מצלמות אבטחה הן קריטיות לבטיחות בית העסק ולהצלחתו. צרו אתנו קשר כדי לקבל פתרונות אבטחה מתקדמים בהתאמה מדויקת לאופי העסק, לסביבה, למבנה ועוד.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

מהם היתרונות העיקריים של התקנת מצלמת אבטחה בעסק?

התקנת מצלמת אבטחה תאפשר לכם למזער עד למינימום גניבה של מוצרים ושל מידע יקר מבית העסק. באמצעות המצלמה תוכלו לעקוב ולבקר את תפוקת העבודה של העובדים בעסק, לייעל את דרכי השיווק והשירות ולדעת מה נעשה בעסק שלכם בכלל רגע נתון.

איך מבחינים בין הסוגים השונים של המצלמות?

אפשר להבדיל לפי מספר קריטריונים כמו דרך התקשורת שלהן, הצורה החיצונית של המצלמות ,הפתרונות שמעניקות המצלמות לצרכים ולדרישות השונות, סוג הטכנולוגיה ועוד. לפני שאתם מחליטים על סוג המצלמה חשוב להתייעץ עם צוות העובדים ב- ITCENTER כדי להתאים במדויק את סוג המצלמה.

מבין כל סוגי המצלמות, איך אדע איזה מצלמת אבטחה מתאימה לעסק שלי?

קשה מאוד לדעת לבחור את סוג המצלמה המתאימה, במיוחד למי שאינו מומחה בתחום. לכן לפני שאתם מתקינים מצלמה כדאי מאוד ליצור קשר עם אל IT-CENTER. צברנו ידע וניסיון רב בתחום, הצלחנו לסייע לאינספור לקוחות, נדע לסייע גם לכם!

5/5 - (24 votes)
דילוג לתוכן