תוכנית התאוששות מאסון

איטום בריכות (1366 × 768 px) (8)

תוכנית התאוששות מאסון

IT-Center מציעה את הפתרון האולטימטיבי לאחד מהאתגרים המורכבים עמם מתמודדים עסקים במאה ה-21. תוכנית התאוששות מאסון מהווה כיום כלי חיוני לשמירה על רציפות עסקית בארגון ומבטיחה שחזור מלא של המערכות הדיגיטליות שלך במקרה של פגיעה בנתונים ומסדי נתונים. שילוב מוקפד של גיבוי בענן בכלים מתקדמים וליווי צמוד של צוות מקצועי הזמין לך בהתראה של עד שעה בלבד, מאפשר לנו להעמיד את הארגון שלך בחזרה על הרגליים בזמני שיא.

התאוששות מאסון – חוזרים לשגרה בקליק אחד

אנו יודעים עד כמה נתוני הארגון שלך יקרים לך. כיום יותר מאי פעם, מדובר במשאב המשמש אותך בכל היבטי פעילות העסק. מתקפות סייבר, וירוסים וטעויות אנוש עלולות להשבית את מערכות המידע שלך לתקופות ארוכות ולהסב נזקים לאין ערוך הן ברמה החומרית והן למוניטין שלך. פתרון הגיבוי והשחזור המתקדם של IT-Center, בפיתוח עצמאי ייחודי מעניק לך שקט נפשי חסר תקדים ואת הידיעה הוודאית כי כל המידע שלך זמין לך תמיד במרחק פנייה אחת.
  לקוחות ממליצים

  IT–CENTER

  העסק שלך זקוק לרשת ביטחון מקיפה?

  IT-Center היא הכתובת המקצועית שלך לפתרונות שחזור וגיבוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לתיאום שיחת ייעוץ בה נבנה תוכנית התאוששות מאסון מדויקת לצרכים שלך, ניתן לפנות אלינו כאן ונחזור אליך בהקדם.

  קבל הצעת מחיר וייעוץ חינם: 02-5096473

  שחזור מלא של המערכת – בדיוק איך שהשארת אותה

  אנו לא מגבים בפתרון הענן הניהולי שלנו רק את כל הקבצים שלך באופן יוםיומי – אלא גם את כלל המערכות שלך. משמעות הדבר היא שכל החיבורים לדומיינים שלך, הגדרות המערכת והיישומים השונים המשמשים אותך באופן מתמיד, שמורים בדיוק באופן בו השארת אותם. כך, אנו מאפשרים לך לשחזר את נקודת הפעילות האחרונה שלך מבלי להחסיר פעימה.

  תוכנית התאוששות מאסון בהתאמה גבוהה לצרכיך

  אנו מביאים עמנו מעל ל-25 שנות ניסיון בפתרונות מחשוב ומכירים לעומק את הצרכים הייחודיים של ארגונים בתחומים והיקפי הפעילות השונים. יחד, נבנה מתווה התאוששות מאסון שמשקף את הצרכים שלך באופן אופטימלי ומבטיח לך מענה מיטבי, מהיר ואמין.

  גיבוי שרתים ומשתמשים

  אנו מגבים את כל תוכן השרתים שלך ומאפשרים לך לשחזר לאחר אסון את כל תשתית התקשורת שלך במהירות, ביעילות ובאופן שיבטיח המשכיות עסקית מרבית.

  את כל הנתונים בגוגל דרייב, דרופבוקס One Drive והתיקיות המסונכרנות בפלטפורמות השונות שלך ומעלה אותו לממשק מבוסס ענן. כל המידע מגובה על שני שרתים בנפרד, מה שמאפשר כיסוי מלא והבטחה שהמידע יישאר זמין לך תמיד, לא משנה מה אירע.

  התאוששות מהירה ומיטבית

  אנו מעניקים שירות מהיר ומאפשרים לך לשחזר את כל המערכות שלך בזמני שיא. במידת הצורך, ניתן להחזיר את הארגון שלך לפעילות תוך שעה אחת בלבד מרגע הדיווח.

  IT–CENTER

  אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, וליהנות מראש שקט של מיטב המומחים 24/7!

  לתיאום שיחת ייעוץ: 02-5096473