SBS365 – מערכת הגיבוי בענן שלנו

  SB365 - תוכנת הגיבוי בענן שלנו

  הקלף המנצח שלך לשמירה על רציפות עסקית
  מזה 14 שנים, IT Center מספקת לעסקים שירותי מחשוב ללא פשרות. תוכנת הגיבוי בענן שלנו SBS365 נולדה מתוך דרישה שזיהינו בקרב בתי עסק, ומתוך גישה של ״סוף מעשה במחשבה תחילה״.
  מהיכרות עמוקה עם מערכי המחשוב והתקשורת של לקוחותינו, ולאור מה שחווינו בעבודתנו בשטח, הגענו למסקנה שלא ניתן לסמוך על פתרונות הגיבוי בענן שהיו קיימים בשוק: ב-95% מהמקרים בהם נזקקנו לשחזור מחברות גיבוי שונות, נתקלנו באותם בעיות, מהמורות וקשיים, ובתוצאה שאינה משביעת רצון, בלשון המעטה.
  בזמן אמת, החברות החיצוניות לא ״סיפקו את הסחורה״, לא עמדו בזמנים, ופעם אחר פעם הסתתרו מאחורי תירוצים שונים, ללא לקיחת אחריות – פעם היתה זו אשמת הלקוח, כביכול, שלא עקב אחר המיילים שנשלחו אליו, לפעמים הַאָשָם נתלה בהיעדר חיבור לאינטרנט בשעה בה היה הגיבוי אמור להתבצע, ופעם הלקוח מחק, לכאורה, את התיקייה…
  במקרים רבים לא הצלחנו ליצור קשר עם אנשי שירות לצורך ביצוע השחזורים, ולעתים נתקלנו בבוטים מתסכלים, או שנאלצנו לעבוד מול מוקדים מרחבי העולם, כך שנוצר איחור של חצי יום עד להורדת המידע שבגיבוי – משך זמן הארוך פי 4 מזה שהיה לוקח להוריד את החומר משרת המצוי בישראל.
  כך או כך, התוצאה היתה אחת: בשעת אסון, הלקוחות קיבלו מוצר רע.

  מה עשינו?

  הפשלנו שרוולים, הרמנו את הכפפה וניגשנו לבניית מערכת שלמה לגיבוי בענן המבוססת על טכנולוגיה חדשנית שפותחה בארץ, כזו שתהיה מותאמת לחלוטין ללקוח הישראלי ולדפוסי ההתנהגות של הצרכן המקומי, תוך שימת דגש לא רק על מהנדסים ומתכנתים מעולים, אלא גם על אנשי שירות מצוינים, שיעניקו מענה אנושי, מקצועי ומסור מסביב לשעון.

  מדוע מסביב לשעון?

  מכיוון שאנו מתייחסים אל בתי העסק של לקוחותינו כאילו היו אלה בתי העסק שלנו, ומכיוון שכשמדובר בשחזור כל דקה היא קריטית לשלמות המידע ולרציפות העסקית. לכן, מרגע שהתגלתה בעיה, אנו מקצים ללקוח איש שירות שמרוכז רק בו, עד לפתרון המצב.

  גיבוי, לא סנכרון

  במהלך גיבוש המערכת המהווה כיום בסיס לשירות המעטפת שאנו מספקים לעסקים, הבחנו בכך שלקוחות רבים סבורים שפלטפורמות כמו Google Drive, Dropbox ו-OneDrive הן תוכנות גיבוי, למרות שבפועל מדובר בתוכנות סנכרון.

  במקום ״לחנך״ את לקוחותינו על ההבדל המהותי בין תוכנות גיבוי לתוכנת סנכרון ולשנות לחלוטין את סדרי העבודה שלהם, מערכת הSBS365 שפיתחנו מבצעת גיבוי לכל אותם כונני סנכרון נפוצים. באופן זה, הלקוח מנצל את יתרונות העבודה עם הפלטפורמות הללו לסנכרון קבצים בין עובדי המשרד, ובד בבד מגבה את המידע שלו בצורה בטוחה ומקצועית, ללא מגע יד אדם וללא תלות בזמן ובמקום. שתי ציפורים במכה.

  איטום בריכות (1366 × 768 px) (7)

  ועוד לא דיברנו על הפשטות...

  בכדי ליהנות מכל יתרונותיה הייחודיים של מערכת הגיבוי בענן SBS365 שלנו, כל שנדרש הוא להוריד אותה, להעניק שם למחשב שמגבים (למשל ״המחשב של רחל״), להגדיר אילו תיקיות ברצונכם לגבות ובאיזו שעה יתבצע הגיבוי וזהו.

  במידה והמחשב יהיה מנותק מהאינטרנט בשעה שנקבעה, הגיבוי יתבצע ברגע שהמחשב ידלק או יתחבר לרשת האינטרנט. את איכות הגיבוי מומלץ לבדוק אחת לחצי שנה, בשביל השקט הנפשי.

  בעוד שחברות הגיבוי הגדולות כורעות תחת הלחץ לספק מינימום שירות למקסימום לקוחות, אצלנו תקבלו מקסימום שירות במינימום זמן.

  אל תחכו עד שיהיה מאוחר מדי!

  זו ההזדמנות שלכם לצקת בבית העסק מהות של ארגון מצליח, בטוח, מוגן ואחראי, כל זאת באמצעות שיחת טלפון אחת!

  היכנסו אל הצד הנכון של הסטטיסטיקה, אל סיפורי ההצלחה של בעלי עסקים חכמים, שראו את הנולד ולא נתנו לדבר לפגוע במוניטין, בפרנסה וברציפות העסקית שלהם!

  מה הופך את המערכת שלנו למקור גאווה?

  מנויי SBS365 , המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת שפותחה בישראל, נהנים מעדכונים ומשיפורים שמתבצעים בה בקביעות. התוכנה עומדת בתקני האבטחה המחמירים ביותר, ובניגוד למתחרינו היא שומרת על אנונימיות הלקוחות ואינה משתמשת בדפוסי התנהגות ברשת לצרכים עסקיים.

  מכיוון ששרתינו נמצאים בישראל, SBS365 מתאפיינת במהירות שחזור ללא תחרות ביחס לחברות ששרתיהן אינם ממוקמים בארץ. הדבר משמעותי במיוחד במקרים שבהם נדרש שחזור של מידע רב.

  הגיבויים נשמרים בשני שרתים שונים, הממוקמים באתרים המרוחקים זה מזה, ובמצב בו הלקוח נדרש לחזרה לפעילות במהירות מקסימלית, יש ביכולתנו לגשת אל השרתים באופן פיזי, להוריד את המידע לאמצעי אחסון חיצוניים ולמסור אותם ללקוח ביד.

  עוד מסוגלת מערכת ה– SBS365 לזהות מחיקה או התנהגויות מוזרות של תיקיות משמעותיות, להתריע על כך בזמן אמת ולאפשר נקיטת פעולה אפקטיבית. בכל שאלה, בעיה וחשש, לקוחותינו מקבלים מענה אנושי מידי בטלפון, במייל או באמצעות קריאת שירות.

  בוטים לא בבית ספרנו!

  לקוחות ממליצים

  אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, וליהנות מראש שקט של מיטב המומחים 24/7!

  לתיאום שיחת ייעוץ: 02-5096473